TÜRKÇÜ MÜCADELEYE ÇAĞRI 16 TEMMUZ 2016

TÜRKÇÜ MÜCADELEYE ÇAĞRI 16 TEMMUZ 2016


Türk Irkının ezeli ve ebedi hakimiyetine inanarak, mukaddes, onurlu ve şerefli bir yol olan Türkçülük – Turancılık yolunu tercih eden ve bu kutlu yolda her şeyini feda etmeye hazır olan, tunç yürekli, demir bilekli, Yüce Türk Irkının ve Kutsal Türk Devletinin yılmaz bekçisi Asil Türkçüler,
15 Temmuz itibariyle ülkemiz yeni bir döneme girmiştir, yeni dönemin ne neler getirip neler götüreceğini bizzat yaşayarak göreceğiz. Her dönemde olduğu gibi bu dönemde de doğru bildiklerimizi söyleyecek, haklı olduğumuz bu kutlu yolda başı dik bir şekilde yürüyeceğiz. Dün kutsal Türk devletinin bekası uğruna söylediğimiz her sözde ve verdiğimiz her mücadelede ne kadar haklı olduğumuzu bu gün tarih yazmıştır. Bugünden sonra söyleyeceğimiz sözlerde ve bu uğurda yapacağımız mücadelede de ne kadar haklı olacağımızı yarın ki tarih yazacaktır.
Yolbaşçımız Atsız, Başbuğumuz Atatürk Hedefimiz Turan diyen biz Türkçüler, Ulu Türkçü Atsız Atanın bilge ışığında, Emri doğrudan Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk’ten alarak, Başbuğumuzun bize hitaben buyurduğu gençliğe hitabeden her zaman görev çıkarmayı bilecek ve hitabenin sonunda bahsi geçen kudret ile aldığımız her görevi başaracağız.
Hiçbir şahsi çıkar menfaat gözetmeden yalnız milletinin ve devletinin bekası uğruna mücadele edip, bu kutsal mücadelede varlığımızı Türk varlığına armağan edecek, inandığımız bu kutlu yolda, bir gün bile geri adım atmadan, bir an bile sonunu düşünmeden en zor şartlarda, en kötü dönemlerde yılmadan yıkılmadan kesintisiz bir şekilde mücadeleyi sürdüreceğiz.
Bu vesile ile damarlarında ki asil kanın farkına varan ve ırkı için mücadele etmeye hazır olan Asil Türk Soyluları Teşkilatımız bünyesinde fiili mücadeleye davet ediyoruz. Bu davetin yurt genelinde karşılık bulacağına inanıyoruz.
Bu çağrıdan sonra daha azimli daha özverili daha kararlı olarak çalışacak, İl il, ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle, okul okul, teşkilatlanacak ve kutlu zafere mutlaka ulaşacağız.
Sedat HAMZA
Genel Başkan

Written by Gökbörü

Website: http://www.gokboru.org/

0 comments

Leave a comment